Valcambi SA - Philoro 5g - Investičná zlatá tehlička

2509

Výrobca: Philoro

Krajina pôvodu: Rakúsko / Švajčiarsko

Hrúbka: 1 mm

Hmotnosť: 5g

Rýdzosť: 999,9 AU

368,48 €
Výkupní cena: 337,30 €
Množstvo
Pridať do obľúbených
Skladom

Zlaté tehličky Philoro vyrábajú výrobcovia certifikovaní LBMA.
Zabezpečenie vašej investície je pre nás veľmi dôležité. zlaté zliatky Philoro majú jedinečné bezpečnostné prvky, ktoré chránia drahé kovy pred akoukoľvek manipuláciou. Logo Philoro zaručuje vysoký štandard zlatých zliatkov.

Všetci výrobcovia, ktorí vyrábajú Philoro zliatky, dodržiavajú program zodpovedného sourcingu LBMA (London Bullion Market Association). Túto zlatú tehličku vyrobila spoločnosť Valcambi S.A. mene spoločnosti philoro. vyrobené vo Švajčiarsku. Valcambi S.A. je certifikovaným výrobcom podľa zoznamu dobrých dodávok LBMA. Svedčí o tom aj značka hute "CHI - ESSAYEUR FONDEUR" na zlaté lište.

Kvalita zliatkov zodpovedá najvyšším medzinárodným štandardom. Každá lišta má certifikát, ktorý zaručuje autentickosť, pôvod a kvalitu.

Udržateľnosť a sociálna zodpovednosť
Ťažba a spracovanie zlata pre vlastné výrobky philoro podliehajú najvyšším ekologickým a sociálnym štandardom. Certifikácia zaručuje kupujúcemu eticky správny rámec pre pracovníkov a životné prostredie.

------------------------------

Výrobca Valcambi je najväčší švajčiarskou rafinérií vzácnych kovov a zároveň jednou z najväčších vo svete. Rafinérie sa nachádza na juhovýchode Švajčiarska.
Zakladatelia Valcambi patrili medzi skupinu súkromných švajčiarskych investorov, ktorí mali záujem o obchod s drahými kovmi viac ako 50 rokov. Dnes je Valcambi plne vlastnená spoločnosťou Global Gold Refineries Ltd (GGR) so sídlom vo Švajčiarsku.

V priebehu svojej 56leté histórie sa Valcambi zamerala výhradne na rafináciu drahých kovov. Úspech a povesť tejto spoločnosti sú založené na jej filozofiu zostať verná svojim zamestnancom, klientom a odvetvie, ktorému dominuje.Společnost Valcambi vyrába zliatky aj pre predné švajčiarskej banky, medzi ktoré patrí napr. Credit Suisse.

2509

Mohlo by vás zaujať aj

Aktuality
Promo kód
04. 06. 2024

Pripravili sme pre vás špeciálnu akciu na striebro. Podrobnosti o kóde nájdete vo videu.


Viac aktualít

Spot price 18.06.2024 11:53:05: Gold 2155,70 EUR/Oz; Silver 27,22 EUR/Oz