Vivat Humanitas 2023 - 1 Oz - strieborná investičná minca

10472023

Vivat Humanitas 2023 - 1 Oz - strieborná investičná minca

Materiál: Striebro

Rýdzosť: 999,9/1000

Hmotnosť: 31,1g (1 Oz)

Mincovňa: Pressburg mint

Krajina pôvodu: Niue

Nominál: 2 AUD

Dodávané: v kapsule

28,01 €
Výkupní cena: 20,20 €
Množstvo
Pridať do obľúbených
Skladom

Séria Vivat Humanitas oslavuje úspechy ľudstva. Tohtoročné vydanie oslavuje úspechy demokratického systému. V popredí sa nachádza starogrécky stĺp s nápisom "δημοκρατία", čo v gréčtine znamená demokracia a oko obklopené tradičným gréckym vzorom. Na ľavej strane je zobrazený starogrécky parlament, na pravej strane je zobrazené stvárnenie Akropola.

Pressburg Mint verí, že vytvára spojenie umenia, finančnej hodnoty a múdrosti s využitím jedinečného jazyka drahých kovov. Snažíme sa prinášať inovatívne a premyslené nápady a návrhy našich výrobkov z drahých kovov a neustále hľadíme do budúcnosti, pokiaľ ide o technológie.

Inovatívne návrhy
Vytváranie jedinečných designov našich výrobkov je jedným zo základných kameňov našej filozofie. Prekračujeme hranice tradičného média drahých kovov moderným prístupom k designu a vždy sa snažíme priniesť na trh niečo jedinečné.

Vysoko kvalitné materiály a výroba
Všetky naše výrobky používajú zlato a striebro rýdzosti 9999/10 000. Využívame iba zdroje certifikované LBMA a nominálna priemerná hmotnosť výrobku s hmotnosťou 1 unca je 31,31 g, aby sme vám zaistili najčistejší dostupný materiál so správnou hmotnosťou. Naša mincovňa je držiteľom certifikátu ISO, ktorý zaisťuje najlepšie štandardy výrobných metód a celkovú kvalitu finálnych produktov.

3D tlač kovov
Sme priekopníkmi technológie 3D tlače kovov pre trh s drahými kovmi, čo nám umožňuje priniesť novú vzrušujúcu éru výrobkov z drahých kovov, kde sme schopní vytvárať bláznivé kontorzie, mince s ultra vysokým reliéfom a mnoho ďalšieho! Prvá strieborná minca vytlačená 3D tlačou na svete príde v 1. štvrťroku 2023!

Laserová technológia
Návrhy, ktoré vytvárame, by neboli možné bez najnovších inovácií v oblasti laserovej technológie. Spolupracujeme s výskumnými univerzitami a odborníkmi na laserové obrábanie, aby sme našli nové praktické využitie laserovej technológie pre mincový priemysel.

10472023

Spot price 23.02.2024 18:53:03: Gold 1882,25 EUR/Oz; Silver 21,20 EUR/Oz