StoneX Coinbar - 1000 g - strieborný investičný zliatok

87878561

Nový produkt

StoneX Coinbar - 1000 g - strieborný investičný zliatok

Materiál: striebro

Rýdzosť: 999,9/1000

Hmotnosť: 1000 g

Rozmery: 65 x 125 mm

Krajina pôvodu: Niue

Nominál: 30 Niue Dollar

Dodávané: zatavené v plaste v darčekovom boxe s certifikátom pravosti

Viac detailov

901,10€

SkladomNajnižšia cena za posledných 90 dní bola

História ceny

StoneX Coinbar - 1000 g - strieborný investičný zliatok

Ceny investičných produktov zlata a striebra sa odvíjajú od cien týchto kovov na svetových trhoch a od pohybu výmenných kurzov. Naše ceny sa aktualizujú automaticky raz za hodinu. Aby sme vám uľahčili nákupy, poskytujeme vám históriu cien jednotlivých produktov..

×

Detaily

Strieborný mincový zliatok StoneX s hmotnosťou 1 kg s rýdzosťou 999,9 a lesklým povrchom je fantastickou investičnou príležitosťou. StoneX Group Inc. je verejne obchodovaná spoločnosť poskytujúca finančné služby s pobočkami po celom svete. Mincový zliatok s hmotnosťou 1 kg predstavuje prvý vstup spoločnosti StoneX do výroby.

Tento mincový zliatok je dodávaný s darčekovou krabičkou, certifikátom pravosti a je zabalený s ochranným krytom (hologram), ktorý je možné sňať pre plný zážitok.

Mincový zliatok (Coinbar) - rozdiel medzi mincovým zliatkom a zliatkami ostatnými je ten, že mincový zliatok má danú nominálnu hodnotu. To znamená, že napríklad pri vývoze zliatku do zahraničia platí pre zliatok nominálna a nie trhová hodnota. To môže byť výhodou pri vývoze do krajín, kde sa platí clo zo striebra. Prakticky sa jedná o kombináciu mince, zliatku a bankovky.