Africký slon 2024 - 1 Oz - strieborná investičná minca

9406892

Nový produkt

Africký slon 2024 - 1 Oz - strieborná investičná minca

Materiál: striebro

Rýdzosť: 999,9/1000

Hmotnosť: 31,1 g (1 Oz)

Priemer: 39 mm

Krajina pôvodu: Somálsko

Nominál: 100 SOS

Dodávané: tuba po 20 kusoch, masterbox po 500 kusoch

Viac detailov

29,26€

SkladomNajnižšia cena za posledných 90 dní bola

História ceny

Africký slon 2024 - 1 Oz - strieborná investičná minca

Ceny investičných produktov zlata a striebra sa odvíjajú od cien týchto kovov na svetových trhoch a od pohybu výmenných kurzov. Naše ceny sa aktualizujú automaticky raz za hodinu. Aby sme vám uľahčili nákupy, poskytujeme vám históriu cien jednotlivých produktov..

×

Detaily

Slon somálsky z Afriky bol vyrobený v exkluzívnej edícii série African Wildlife. Táto edícia slona z roku 2024 je nielen obľúbená, ale teraz aj neopísateľná svojim zložením so striebrom. Séria African Wildlife zo Somálska vychádza v unikátnej minci z drahého striebra s každoročne sa meniacim motívom slona a je veľmi vyhľadávaná investormi po celom svete. Prebuďte v sebe náklonnosť k africkej kultúre a jej rozmanitosti.

✔ Strana s motívom striebornej mince
Na motívovej strane tejto striebornej mince je zobrazený profil slona afrického. Jeho dlhý chobot a rovnako dlhé kly sa skvele vynímajú. Ako je vidieť na motíve mince, slony používajú choboty okrem iného ako úchopové orgány. Slony potrebujú svoje choboty na kŕmenie. V pozadí je vidieť africká savana. Na strane návrhu je uvedené, že nominálna hodnota mince je 1 unca a že minca má rýdzosť 999 %.

✔ Štátny znak Somálskej republiky
Na hodnotovej strane mince je vyrazený znak Somálskej republiky. Vpravo a vľavo od erbu je vyobrazený leopard. Znak bol zavedený 10. októbra 1956. Na hodnotovej strane mince sa ďalej nachádza rok razby mince (2024) a nominálna hodnota (100 šilingov).