AI - Artificial Intelligence - 1 Oz - strieborná investičná minca

74202321

Nový produkt

AI - Artificial Intelligence - 1 Oz - strieborná investičná minca

Materiál: striebro

Rýdzosť: 999,9/1000

Hmotnosť: 31,1g (1 Oz)

Priemer: 38 mm

Náklad: 30.000 ks

Mincovňa: Pressburg Mint (SR)

Krajina pôvodu: Čad

Nominál: 5000 CFA

Viac detailov

29,76€

SkladomNajnižšia cena za posledných 90 dní bola

História ceny

AI - Artificial Intelligence - 1 Oz - strieborná investičná minca

Ceny investičných produktov zlata a striebra sa odvíjajú od cien týchto kovov na svetových trhoch a od pohybu výmenných kurzov. Naše ceny sa aktualizujú automaticky raz za hodinu. Aby sme vám uľahčili nákupy, poskytujeme vám históriu cien jednotlivých produktov..

×

Detaily

Umelá inteligencia čiže AI môže zmeniť ľudstvo spôsobom, ktorý zatiaľ nedokážeme plne pochopiť. Práve začíname odhaľovať neobmedzený potenciál umelej inteligencie a sme svedkami toho, ako presahuje množstvo oblastí ľudskej skúsenosti.

Mincovňa Pressburg vydáva prvú striebornú mincu na svete navrhnutú umelou inteligenciou. prelomový produkt, ktorý spája krásu tradičného remeselného spracovania s najmodernejšou silou umelej inteligencie. Originálna kresba bola vygenerovaná umelou inteligenciou a predstavuje jej predstavu o tom, ako by mala strieborná minca vyzerať.

Prijmite budúcnosť numizmatiky s týmto jedinečným výtvorom, ktorý zachytáva podstatu kreativity v digitálnom veku a posúva hranice umeleckého vyjadrenia. Táto strieborná minca vytvorená umelou inteligenciou je dôkazom neobmedzeného potenciálu ľudskej tvorivosti umocneného silou umelej inteligencie, čo z nej robí skutočný poklad pre zberateľov i nadšencov.

Konečná transformácia do podoby fyzickej striebornej mince stále vyžaduje určitý ľudský vklad, ale myslíme si, že sa to v nasledujúcich rokoch zmení. Preto zakladáme tento projekt na sérii mincí, ktorá bude dokumentovať pokrok technológie umelej inteligencie v numizmatike aj mimo nej.

"Úspech pri vytváraní UI by bol najväčšou udalosťou v dejinách ľudstva. Bohužiaľ môže byť tiež posledný, pokiaľ sa nenaučíme vyhnúť rizikám." - Stephen Hawking