Argor Heraus 1000g - Investiční stříbrný slitek Zväčšiť

Argor Heraeus (Heraeus) 1000 g - Investičná strieborná tehlička

86211000

Nový produkt

Argor Heraeus (Heraeus) 1000 g - Investičná strieborná tehlička

Hmotnosť: 1000g

Materiál: 999/1000

Krajina pôvodu: Švajčiarsko/Německo

Mincovna: Argor Heraeus/Heraeus

Viac detailov

862,70€

SkladomNajnižšia cena za posledných 90 dní bola

História ceny

Argor Heraeus (Heraeus) 1000 g - Investičná strieborná tehlička

Ceny investičných produktov zlata a striebra sa odvíjajú od cien týchto kovov na svetových trhoch a od pohybu výmenných kurzov. Naše ceny sa aktualizujú automaticky raz za hodinu. Aby sme vám uľahčili nákupy, poskytujeme vám históriu cien jednotlivých produktov..

×

Detaily


Argor-Heraeus S.A. je švajčiarska firma založená v roku 1961 so sídlom v meste Mendrisio. Zameriava sa predovšetkým na rafináciu vzácnych kovov – zlata, striebra, platiny a paládia. Patrí medzi popredných svetových spracovateľov vzácnych kovov. Ročne spracuje až 400 ton zlata.
Na lícnej strane každého zliatku sú vyrazené nasledujúce údaje: logo výrobcu, krajina pôvodu, hmotnosť, rýdzosť, punc a výrobné číslo.

----------------
Heraeus, je technologická skupina so sídlom v Hanau v Nemecku.

Je popredná medzinárodná rodinná spoločnosť ktorej korene spoločnosti siahajú do rodinnej lekárne založenej v roku 1660.

Dnes skupina Heraeus zahŕňa podniky v oblasti spracovania drahých kovov, elektroniky, zdravotníctva, priemyselných aplikácií atď. Zákazníci ťažia z inovatívnych technológií a riešení založených na rozsiahlych materiálových znalostiach a technologickom vedení.