Valcambi Combi Bar 100x1g - Investičná strieborna tehlička

1515

Nový produkt

Valcambi Combi Bar 100x1g - Investičný strieborný zliatok

Výrobca: Valcambi

Krajina pôvodu: Švajčiarsko

Hmotnosť: 100g (100x1g)

Rýdzosť: 999 Ag

Balené v blistri s certifikátom

Viac detailov

132,28€

SkladomNajnižšia cena za posledných 90 dní bola

História ceny

Valcambi Combi Bar 100x1g - Investičná strieborna tehlička

Ceny investičných produktov zlata a striebra sa odvíjajú od cien týchto kovov na svetových trhoch a od pohybu výmenných kurzov. Naše ceny sa aktualizujú automaticky raz za hodinu. Aby sme vám uľahčili nákupy, poskytujeme vám históriu cien jednotlivých produktov..

×

Detaily

Strieborný CombiBar™

Valcambi vydáva od októbra 2011 100g strieborné investičné zliatky vo forme populárnej „čokolády“.

Táto varianta obsahuje 100 oddeliteľných 1g zliatkov. Valcambi silver CombiBar™ ponúka možnosť rozbitia tyčinky do skupín po 1g strieborných tyčinkách alebo na 100 samostatných 1g kusov. Každá tyčinka je certifikovaná spoločnosťou Valcambi a bude prijatá kedykoľvek a kdekoľvek pre svoju hodnotu striebra.
Každých 100 g Valcambi silver CombiBar™ je zapečatené v PETG obale, ktorý obsahuje sériovo číslovaný certifikát testu.

------------------------------

Výrobca Valcambi je najväčšou švajčiarskou rafinériou vzácnych kovov a zároveň jednou z najväčších vo svete. Rafinéria sa nachádza na juhovýchode Švajčiarska.
Zakladatelia Valcambi patrili medzi skupinu súkromných švajčiarskych investorov, ktorí mali záujem o obchod s drahými kovmi viac ako 50 rokov. Dnes je Valcambi plne vlastnená spoločnosťou Global Gold Refineries Ltd (GGR) so sídlom vo Švajčiarsku.

V priebehu svojej 56-ročnej histórie sa Valcambi zamerala výhradne na rafináciu drahých kovov. Úspech a povesť tejto spoločnosti sú založené na jej filozofii zostať verná svojim zamestnancom, klientom a odvetviu, ktorému dominuje. Spoločnosť Valcambi vyrába zliatky aj pre popredné švajčiarske banky, medzi ktoré patrí napr. Credit Suisse.