Valcambi 1000 g - Investičná strieborna tehlička

7823

Nový produkt

Valcambi 1000 g - Investičná strieborna tehlička

Materiál: Ag 999.9/1000

Krajina pôvodu: Szwajcaria

Hmotnost: 1000 gramů

Rafinéria: Valcambi S.A.

Dodávané vo vákuovom balení, s certifikátom.

Viac detailov

912,69€

SkladomNajnižšia cena za posledných 90 dní bola

História ceny

Valcambi 1000 g - Investičná strieborna tehlička

Ceny investičných produktov zlata a striebra sa odvíjajú od cien týchto kovov na svetových trhoch a od pohybu výmenných kurzov. Naše ceny sa aktualizujú automaticky raz za hodinu. Aby sme vám uľahčili nákupy, poskytujeme vám históriu cien jednotlivých produktov..

×

Množstevné zľavy

Množstvo Zľava Ušetríte
5 21,00€ Až do 105,00€

Detaily

Valcambi 1000 g - Investičná strieborna tehlička

Materiál: Ag 999.9/1000

Krajina pôvodu: Szwajcaria

Hmotnost: 1000 gramů

Rafinéria: Valcambi S.A.

Výrobca Valcambi je najväčšou švajčiarskou rafinériou vzácnych kovov a zároveň jednou z najväčších vo svete. Zliatky zodpovedajú medzinárodne uznávanému londýnskemu štandardu Good Delivery (LBMA) a sú akceptované vo všetkých štátoch a na medzinárodných trhoch.

Na prednej strane každého zliatku je uvedené: valcambi suisse, logo Valcambi, hmotnost, materiál, rýdzosť, hmotnosť, nápis: CHI ESSAYEUR FONDEUR a sériové číslo výrobku.

Strieborné investičné zliatky Valcambi patria zo strany zákazníkov medzi vyhľadávaný tovar a medzi investormi sú veľmi obľúbené pre svoju atraktívnu cenu. Zliatky so značkou Valcambi sú jedny z najžiadanejších.

Rafinéria sa nachádza na juhovýchode Švajčiarska.

Zakladatelia Valcambi patrili medzi skupinu súkromných švajčiarskych investorov, ktorí mali záujem o obchod s drahými kovmi pred viac ako 50 rokov. Dnes je Valcambi plne vlastnená spoločnosťou Global Gold Refineries Ltd (GGR) so sídlom vo Švajčiarsku.

V priebehu svojej 56-ročnej histórie sa Valcambi zamerala výhradne na rafináciu drahých kovov. Úspech a povesť tejto spoločnosti sú založené na jej filozofii zostať verná svojim zamestnancom, klientom a odvetviu, ktorému dominuje. Spoločnosť Valcambi vyrába zliatky aj pre popredné švajčiarske banky, medzi ktoré patrí napríklad Credit Suisse.