Germania Mint 1 kg - strieborný zliatok

5668

Nový produkt

Germania Mint 1 kg - strieborný zliatok(dodanie 8.6.)

Hmotnosť: 1000 g

Rýdzosť: 999,9

Krajina pôvodu: Poľsko

Mincovňa: Germania

Rozmery: 114,3 x 54 x 16,7

Ochrana: hologram

Dodávané v krabičke

Viac detailov

879,69€

SkladomNajnižšia cena za posledných 90 dní bola

História ceny

Germania Mint 1 kg - strieborný zliatok

Ceny investičných produktov zlata a striebra sa odvíjajú od cien týchto kovov na svetových trhoch a od pohybu výmenných kurzov. Naše ceny sa aktualizujú automaticky raz za hodinu. Aby sme vám uľahčili nákupy, poskytujeme vám históriu cien jednotlivých produktov..

×

Detaily

Germania Mint bola založená v roku 2018 vďaka dlhoročným skúsenostiam Kurowski Group s tisíckami medzinárodných numizmatických projektov za posledné desaťročie. Spočiatku ako jeden z pôvodných nápadov bola Germania Mint prvou, v ktorej bola Kurowski Group plne zodpovedná za všetky fázy svojho vývoja – od návrhu a výroby mincí a ich balenia, cez marketingové aktivity až po predaj a distribúciu.
Počiatky firmy siahajú do roku 1986, kedy Apolinary Kurowski – otec Szymona Kurowského (majiteľa Germania Mint) založil numizmatický obchod v Jelenej Hore v Poľsku. Odvtedy sa rodinný podnik vyvinul v spoločnosť s 200 zamestnancami s globálnou pôsobnosťou. K dnešnému dňu spoločnosť vyrába obaly a povrchovú úpravu mincí pre približne 500 popredných numizmatických spoločností z celého sveta, vrátane mincovní a centrálnych bánk.
Dnes, s využitím rokov skúseností v oblasti numizmatického balenia a zušľachťovania mincí, vytvára Germania Mint jedinečné riešenia pre svoje produkty. Neoddeliteľnou súčasťou každého čísla sú viečka, blistre, drevené krabičky a ďalšie doplnky, venované vlastným realizáciám. Obal nielenže chráni drahocenné náboje pred poškodením alebo časom, ale tiež dopĺňa príbeh, ktorý každá minca z Germania Mint nesie.
V roku 2021, okrem pokračovania v zbierke mincí, vydáva Germania Mint novú sériu a uvádza na globálny trh svoj prvý investičný produkt - Silver Cast Bars. Tyče sa vďaka svojmu atraktívnemu dizajnu a vysokej kvalite remeselného spracovania rýchlo stali zberateľským artiklom. Spoločnosť v súčasnej dobe pracuje na rozšírení sortimentu o ďalšie veľkosti a varianty tyčiniek.
Germania Mint je výrobcom moderných zberateľských a investičných produktov, vyznačujúcich sa jedinečným dizajnom, vysokou kvalitou spracovania a inovatívnym balením. Je jednou z najrýchlejšie rastúcich mincovní na svete a neustále skúma nové oblasti numizmatického priemyslu. Značka odkazuje na starovekú krajinu, kde sídli Germania Mint.