Argor Heraeus/Heraeus 15000g - Investičný strieborný zliatok Zväčšiť

Argor Heraeus/Heraeus 15000g - Investičný strieborný zliatok

86218000

Nový produkt

Argor Heraeus/Heraeus 15000g - Investičný strieborný zliatok

Hmotnosť: 15000g

Materiál: 999/1000

Krajina pôvodu: Švajčiarsko

Krajina pôvodu: Švajčiarsko/Nemecko

Mincovňa: Argor Heraeus/Heraeus

Viac detailov

Pozor: Posledné kusy na sklade!

12 513,11€

SkladomNajnižšia cena za posledných 90 dní bola

História ceny

Argor Heraeus/Heraeus 15000g - Investičný strieborný zliatok

Ceny investičných produktov zlata a striebra sa odvíjajú od cien týchto kovov na svetových trhoch a od pohybu výmenných kurzov. Naše ceny sa aktualizujú automaticky raz za hodinu. Aby sme vám uľahčili nákupy, poskytujeme vám históriu cien jednotlivých produktov..

×

Detaily

Naši dodávatelia nerozlišujú dodanie zliatkov Argor Heraeus alebo Heraeus, preto ani my nemôžeme garantovať dodanie od jedného alebo druhého rafinéra, ďakujeme za pochopenie.

-------------------------------------------------- ----

Argor-Heraeus S.A. je švajčiarska firma založená v roku 1961 so sídlom v meste Mendrisio. Zameriava sa predovšetkým na rafináciu vzácnych kovov – zlata, striebra, platiny a paládia.

Na lícnej strane každého zliatku sú vyrazené nasledujúce údaje: logo výrobcu, krajina pôvodu, hmotnosť, rýdzosť, punc a výrobné číslo.

-----------------

Heraeus, je technologická skupina so sídlom v Hanau v Nemecku

Je popredná medzinárodná rodinná spoločnosť ktorej korene spoločnosti siahajú do rodinnej lekárne založenej v roku 1660.

Dnes skupina Heraeus zahŕňa podniky v oblasti spracovania drahých kovov, elektroniky, zdravotníctva, priemyselných aplikácií atď. Zákazníci ťažia z inovatívnych technológií a riešení založených na rozsiahlych materiálových znalostiach a technologickom vedení.