Lord Voldemort - Chibi 1 unca - strieborná zberateľská minca

74221032

Nový produkt

Lord Voldemort - Chibi 1 unca - strieborná zberateľská minca

Hmotnosť: 31,103g

Nominál: 2,-NZD

Materiál: AG

Rýdzosť: 999,9 / 1000

Vydané: 2021

Krajina pôvodu: Niue

Mincovňa: New Zeland Mint

Limitovaná edícia: 2000 

Viac detailov

77,70€

SkladomNajnižšia cena za posledných 90 dní bola

História ceny

Lord Voldemort - Chibi 1 unca - strieborná zberateľská minca

Ceny investičných produktov zlata a striebra sa odvíjajú od cien týchto kovov na svetových trhoch a od pohybu výmenných kurzov. Naše ceny sa aktualizujú automaticky raz za hodinu. Aby sme vám uľahčili nákupy, poskytujeme vám históriu cien jednotlivých produktov..

×

Detaily

Táto nádherná jedno uncová strieborná minca je ďalšou Chibi mincou v sérii Harry Potter a zobrazuje Lorda Voldemorta, vlastným menom sa volá Tom Rojvol Raddle. Voldemort zdedil obrovské schopnosti po svojom predkovi, Salazarovi Zmijozelovi. Vďaka svojmu nadaniu dokázal čarovať aj bez pomoci zariekadiel a ovládol aj jeden z najtemnejších kútov mágie, otvoril Tajomnú komnatu. Jeho vedomosti boli veľmi rozsiahle av oblasti čiernej mágie, sa zdá, boli oveľa väčšie ako obvyklé kúzla. Podarilo sa mu rozpoltiť svoju dušu a stvoriť sedem tzv. viteálov (horcruxes), vďaka ktorým sa stal takmer nesmrteľným. 

Mince má tvar Lorda Voldemorta a predáva sa v darčekovom balení s certifikátom.

Na rube mince je vyobrazený Lord Voldemort v umeleckom štýle Chibi, čo je špecifický štýl karikatúry pochádzajúci z Japonska, kde sú postavy nakreslené prehnane, často s obrovskými hlavami a malými telami.

Na lícnej strane mince je vyobrazenie kráľovnej Alžbety II. a nápisy: „ELIZABETH II“, „NIUE“ – krajina vydania, „2021“ – rok vydania, „2 DOLLARS“ – nominálna hodnota.

Príslušenstvo