1 Oz Pán prstenů Gimli - strieborná zberatelska minca

74222042

Nový produkt

1 Oz Pán prstenů Gimli - strieborná zberatelská minca

Hmotnosť: 31,1 g

Materiál: AG

Ryzosť: 999/1000

Mintage: 3000

dodanie v etui s certifikátom pravosti

Viac detailov

Pozor: Posledné kusy na sklade!

116,50€

SkladomNajnižšia cena za posledných 90 dní bola

História ceny

1 Oz Pán prstenů Gimli - strieborná zberatelska minca

Ceny investičných produktov zlata a striebra sa odvíjajú od cien týchto kovov na svetových trhoch a od pohybu výmenných kurzov. Naše ceny sa aktualizujú automaticky raz za hodinu. Aby sme vám uľahčili nákupy, poskytujeme vám históriu cien jednotlivých produktov..

×

Detaily

Trpasličí bojovník Gimli, verný člen Spoločenstva prsteňa, je v popredí tejto striebornej mince 1 Oz.

Gimli je zobrazený v plnej farbe, vpredu a v strede, nesúci svoje zbrane podľa vlastného výberu. Strieborné pozadie krajiny je matné pre kontrast. Zrkadlový povrch nad vrchom dopĺňa dizajn.

Status zákonného platidla mince potvrdzuje podobizeň Iana Rank-Broadleyho Jej Veličenstva kráľovnej Alžbety II. na lícnej strane. Minca sa dodáva vo vysokokvalitnom puzdre na mince s magnetizovanou vložkou, ktorá stojí vzpriamene – ideálne na vystavenie. Je umiestnený vo vnútri príslušnej škatule. V spodnej časti je obraz mince replikovaný v plnej farbe.

Súčasťou puzdra je certifikát pravosti s jedinečným sériovým číslom mince, ktorý zaručuje rýdzosť striebra. Strieborná minca má mincovňu iba 3000 mincí!

Neuveriteľné filmy o Pánovi prsteňov™ boli posiate rôznymi farebnými postavami vrátane Gimliho , ktorý sa rýchlo stal obľúbeným fanúšikom.