Lunar Dragon - 1 Oz - strieborná zberateľská minca ( dodanie po 22. 9. 2023 )

07224002

Nový produkt

Lunar Dragon - 1 Oz - strieborná zberateľská minca

Materiál: striebro

Rýdzosť: 999/1000

Hmotnosť: 31,1g (1 Oz)

Priemer: 37 mm

Náklad: 4000 ks

Mincovňa: Monnaie de Paris

Krajina pôvodu: Francúzsko

Nominál: 20 Euro

Dodávané: v kapsule s etui a cerifikátom

Viac detailov

99,00€

Dodanie po 22. 9. 2023Najnižšia cena za posledných 90 dní bola

História ceny

Lunar Dragon - 1 Oz - strieborná zberateľská minca ( dodanie po 22. 9. 2023 )

Ceny investičných produktov zlata a striebra sa odvíjajú od cien týchto kovov na svetových trhoch a od pohybu výmenných kurzov. Naše ceny sa aktualizujú automaticky raz za hodinu. Aby sme vám uľahčili nákupy, poskytujeme vám históriu cien jednotlivých produktov..

×

Detaily

Drak oplýva silou, zdravím a energiou. Je veľmi otvorený, nikdy nie malicherný. Nenávidí pokrytectvo a klebety a spravidla nemá ani tú najlepšiu diplomatickú obratnosť. Je dôverčivý a nechá si všetko nahovoriť. Jeho snaha po dokonalosti ho núti stavať vysoké požiadavky nielen na seba a svojich spoluobčanov, ale aj na celé svoje okolie.

Je dráždivý, niekedy popudlivý, tvrdohlavý a často hovorí veci, o ktorých veľa nepremýšľa a potom ich ľutuje. Napriek tomu je možné dať na jeho mienku, lebo má pre každého dobrú radu. Je prudký, dá sa ľahko strhnúť, občas aj k úplne neuváženým nerozvážnostiam, čím však väčšinou škodí sám sebe. Drak je značne inteligentný, bystrý aj v perspektívnom uvažovaní, húževnatý a veľkorysý. Je veľmi pyšný. Dokáže byť v každom povolaní úspešný najmä pre svoju logickosť.

Ak sa venuje veľké veci, dosiahne spravidla cieľ. Bohužiaľ má aj rovnaký úspech, ak postaví seba a všetok svoj talent do služieb zla. Skrátka je vždy víťazom. Pokiaľ ide o lásku, je veľmi mnoho milovaný, hoci sám naozaj miluje len veľmi zriedka. Nepozná preto horké lásky, svoje obete necháva väčšinou celkom neľútostne v zúfalstve. Drak žiari svojou osobnosťou, ktorá je ale iba fasádou.

V Ázii je symbolom pozemského šťastia a nebeskej moci.