Mýty a legendy - Little John - 1 Oz - zlatá investičná minca

9405966

Nový produkt

Mýty a legendy - Little John - 1 Oz - zlatá investičná minca

Materiál: Zlato

Rýdzosť: 999,9/1000

Hmotnosť: 31,1g (1 Oz)

Mint: Royal Mint

Dodávané: v kapsule

Viac detailov

Pozor: Posledné kusy na sklade!

2 069,42€

SkladomNajnižšia cena za posledných 90 dní bola

História ceny

Mýty a legendy - Little John - 1 Oz - zlatá investičná minca

Ceny investičných produktov zlata a striebra sa odvíjajú od cien týchto kovov na svetových trhoch a od pohybu výmenných kurzov. Naše ceny sa aktualizujú automaticky raz za hodinu. Aby sme vám uľahčili nákupy, poskytujeme vám históriu cien jednotlivých produktov..

×

Detaily

Séria „Myths and Legends“, jedna z najlepších sérií zlatých mincí posledných rokov, posunula ponuku drahých kovov Royal Mint na úplne novú úroveň popularity.

Zbierka mýtov a legiend od The Royal Mint sa začala v roku 2021 a začala sériou troch mincí oslavujúcich slávne príbehy Robina Hooda. Sám lukostrelec a Maid Marian sa objavili na prvých dvoch minciach v zbierke a teraz tretie mince v sérii dopĺňa trojicu legendárnych postáv s Malým Johnom, dôveryhodným a spoľahlivým spoločníkom, ktorý je vždy pripravený bojovať s nepriateľmi a nasledovať Robina. Hood do boja.

Pre návrhy v sérii inšpirovanej Robinom Hoodom sa Jody Clark obrátila na scenériu Sherwoodského lesa, aby reprezentovala rôzne aspekty postáv. Na tejto minci sila a neochvejnosť stromov obklopuje a symbolizuje Malého Johna, ktorý smelo stojí v strede návrhu.

Každá jednouncová minca, razená z rýdzeho zlata 999,9, je dokončená podľa štandardu The Royal Mint a je k dispozícii aj ako jednouncová strieborná edícia.

Príslušenstvo