Valcambi SA - Philoro UNITY BOX 250x1g - Investičná zlatá tehlička

2055

Nový produkt

Valcambi SA - Philoro UNITY BOX 250x1g - Investičná zlatá tehlička

Výrobca: Philoro

Krajina pôvodu: Rakúsko / Švajčiarsko

Hmotnosť: 250x1g

Rýdzosť: 999,9 AU

Viac detailov

15 842,52€

SkladomNajnižšia cena za posledných 90 dní bola

História ceny

Valcambi SA - Philoro UNITY BOX 250x1g - Investičná zlatá tehlička

Ceny investičných produktov zlata a striebra sa odvíjajú od cien týchto kovov na svetových trhoch a od pohybu výmenných kurzov. Naše ceny sa aktualizujú automaticky raz za hodinu. Aby sme vám uľahčili nákupy, poskytujeme vám históriu cien jednotlivých produktov..

×

Detaily

250 jednogramových tehličiek.

Zlaté tehličky Philoro vyrábajú výrobcovia certifikovaní LBMA.
Zabezpečenie vašej investície je pre nás veľmi dôležité. zlaté zliatky Philoro majú jedinečné bezpečnostné prvky, ktoré chránia drahé kovy pred akoukoľvek manipuláciou. Logo Philoro zaručuje vysoký štandard zlatých tehliček.

Všetci výrobcovia, ktorí vyrábajú Philoro tehličky, dodržiavajú program zodpovedného sourcingu LBMA (London Bullion Market Association). Túto zlatú tehličku vyrobila spoločnosť Valcambi S.A. mene spoločnosti philoro. vyrobené vo Švajčiarsku. Valcambi S.A. je certifikovaným výrobcom podľa zoznamu dobrých dodávok LBMA. Svedčí o tom aj značka hute "CHI - ESSAYEUR FONDEUR" na zlaté lište.

Kvalita zliatkov zodpovedá najvyšším medzinárodným štandardom. Každá lišta má certifikát, ktorý zaručuje autentickosť, pôvod a kvalitu.

Udržateľnosť a sociálna zodpovednosť
Ťažba a spracovanie zlata pre vlastné výrobky philoro podliehajú najvyšším ekologickým a sociálnym štandardom. Certifikácia zaručuje kupujúcemu eticky správny rámec pre pracovníkov a životné prostredie.

------------------------------

Výrobca Valcambi je najväčší švajčiarskou rafinérií vzácnych kovov a zároveň jednou z najväčších vo svete. Rafinérie sa nachádza na juhovýchode Švajčiarska.
Zakladatelia Valcambi patrili medzi skupinu súkromných švajčiarskych investorov, ktorí mali záujem o obchod s drahými kovmi viac ako 50 rokov. Dnes je Valcambi plne vlastnená spoločnosťou Global Gold Refineries Ltd (GGR) so sídlom vo Švajčiarsku.

V priebehu svojej 56leté histórie sa Valcambi zamerala výhradne na rafináciu drahých kovov. Úspech a povesť tejto spoločnosti sú založené na jej filozofiu zostať verná svojim zamestnancom, klientom a odvetvie, ktorému dominuje. Spoločnosť Valcambi vyrába zliatky aj pre predné švajčiarskej banky, medzi ktoré patrí napr. Credit Suisse.