Valcambi Green Gold 1 Oz - investičná zlatá tehla

3002142

Nový produkt

Valcambi Green Gold 1 Oz - investičná zlatá tehla


Hmotnosť: 31,1 g
Mincovňa: Valcambi
Krajina pôvodu: Švajčiarsko
Rýdzosť: 999,9/1000
Dodáváno: blister s certifikátom

Viac detailov

1 905,46€

SkladomNajnižšia cena za posledných 90 dní bola

História ceny

Valcambi Green Gold 1 Oz - investičná zlatá tehla

Ceny investičných produktov zlata a striebra sa odvíjajú od cien týchto kovov na svetových trhoch a od pohybu výmenných kurzov. Naše ceny sa aktualizujú automaticky raz za hodinu. Aby sme vám uľahčili nákupy, poskytujeme vám históriu cien jednotlivých produktov..

×

Detaily

Zelené zlato je vysledovateľné zlato. Valcambi Green Gold je produkt z drahých kovov prémiovej kvality, ktorého pôvod je plne zdokumentovaný a nezávisle overený. Valcambi Green Gold pochádza iba z dole, ktoré dodržiavajú najvyššie štandardy starostlivosti o životné prostredie, zdravie a bezpečnosť o svoje pracovné sily.
Manipulácia a spracovanie zeleného zlata spoločnosťou Valcambi je v našom závode úplne oddelené od okamihu príchodu cez rafináciu (pomocou špeciálne vyhradených kelímkov a elektrolytických rafinačných bánk), cez proces kontinuálneho liatia pomocou špeciálnych kelímkov až po výrobu odlievaných, razených a polotovarov.

Celý dodávateľský reťazec Green Gold je pod kontrolou nezávislých procesov dohľadu a auditu. Valcambi zaručuje najvyššie štandardy pre "Valcambi Green Gold".