Rand Rafinery Elephant - 1 Oz - investičná zlatá tehla

2545

Nový produkt

Rand Rafinery Elephant - 1 Oz - investičná zlatá tehla


Hmotnosť: 31,1 g
Materiál: zlato
Rýdzosť: 999,9
Priemer: 24,6 x 41,00 mm
Krajina pôvodu: Južná Afrika
Mincovňa: Rand Rafinery
Dodávané: v blistri, ktorý slúži zároveň ako certifikát

Viac detailov

1 912,50€

SkladomNajnižšia cena za posledných 90 dní bola

História ceny

Rand Rafinery Elephant - 1 Oz - investičná zlatá tehla

Ceny investičných produktov zlata a striebra sa odvíjajú od cien týchto kovov na svetových trhoch a od pohybu výmenných kurzov. Naše ceny sa aktualizujú automaticky raz za hodinu. Aby sme vám uľahčili nákupy, poskytujeme vám históriu cien jednotlivých produktov..

×

Detaily

Rand Refinery Limited bola 27. novembra 1920 zaregistrovaná ako súkromná spoločnosť s počiatočným kapitálom získaným z akcií obmedzených na spoločnosti ťažiace zlato, ktoré boli členmi ťažobnej komory.

Za viac ako 100 rokov svojho pôsobenia si spoločnosť zvládla vybudovať silné vzťahy založené na integrite a etike, prekonať neľahké začiatky na úpätí Afriky a dosiahnuť mnohé globálne prvenstvo.

Medzi hlavné záväzky Rand Refinery patrí neustále úsilie o zmeny vo všetkom, čo robia - počnúc pomocou mladým a talentovaným klenotníkom realizovať ich potenciál a končiac snahou prispieť k zníženiu vysokej miery nezamestnanosti v Južnej Afrike.

Zliatky sú razené v juhoafrickej zlievárni Rand Refinery a zodpovedajú štandardu Good Delivery. Zliatky sú razené z 24 karátového zlata. Každý zliatok je opatrený sériovým číslom. Táto zlieváreň tiež razí veľmi známe mince Krugerrand. Doklady autenticity (logo dodávateľa, rafinéra, unikátne číslo, rýdzosť, váha) sú deklarované na vrchnej strane zliatku.

Predná strana zliatku označuje výrobca, čistú váhu v unciach, rýdzosť, identifikačné číslo a logo spoločnosti Rand Refinery. Zadná strana zliatku zachytáva opakujúce sa motív prechádzajúcich slonov, matka s mláďaťom. Motív dopĺňa nápis "LOXODONTA".