Argor-Heraeus "Dragon" - 10 g - Investičný zlatý zliatok

86182410

Nový produkt

Argor-Heraeus "Dragon" - 10 g - Investičný zlatý zliatok

Materiál: zlato

Rýdzosť: 999,9/1000

Hmotnosť: 10 g

Mincovňa: Argor Heraeus

Krajina pôvodu: Švajčiarsko

Dodávané: v blistri

Viac detailov

636,35€

SkladomNajnižšia cena za posledných 90 dní bola

História ceny

Argor-Heraeus "Dragon" - 10 g - Investičný zlatý zliatok

Ceny investičných produktov zlata a striebra sa odvíjajú od cien týchto kovov na svetových trhoch a od pohybu výmenných kurzov. Naše ceny sa aktualizujú automaticky raz za hodinu. Aby sme vám uľahčili nákupy, poskytujeme vám históriu cien jednotlivých produktov..

×

Detaily

Zlaté investičné zliatky Argor-Heraeus patria zo strany zákazníkov medzi vyhľadávaný tovar a medzi investormi sú veľmi obľúbené pre svoju atraktívnu cenu. Zliatky so značkou AH sú jedny z najžiadanejších. Všeobecná akceptácia zlatých investičných zliatkov sa prejavuje ich okamžitou a bezproblémovou likviditou po celom svete.

-------------------------

Argor-Heraeus S.A. je švajčiarska firma založená v roku 1961 so sídlom v meste Mendrisio. Zameriava sa predovšetkým na rafináciu vzácnych kovov – zlata, striebra, platiny a paládia. Patrí medzi popredných svetových spracovateľov vzácnych kovov. Ročne spracuje až 400 ton zlata. Každá zlatá tehla Argor-Heraeus má svoj certifikát a je opatrená unikátnym výrobným číslom. Zodpovedajú aj londýnskemu štandardu Good Delivery (LBMA) a sú preto bez problémov akceptované na všetkých trhoch.

Zliatky od 1g do 100g hmotnosti sú razené a sú zatavené v ochrannej fólii. Certifikačné údaje sú súčasťou balenia. Najmä zliatky v hodnote 1 g - 20 g sú vhodné ako darček na akúkoľvek príležitosť. Zlaté tehly od 250g do 1000g sú liate a dodávajú sa voľne, certifikát je k nim priložený papierový vo formáte A6.

Na lícnej strane každého zliatku sú vyrazené nasledujúce údaje: logo výrobcu, krajina pôvodu, hmotnosť, rýdzosť, punc a výrobné číslo. Vyššie spomenuté údaje sú tiež uvedené na samostatnom certifikáte, ktorý je rafinérom dodávaný až od hmotnosti 250g.

Zlaté tehly Argor-Heraeus sa vyrábajú z rýdzeho zlata 24 karátov. V číselnom vyjadrení je rýdzosť 999.9/1000.