Lunarní Tygr- 1/2 Oz - strieborná minca

02222005

Nový produkt

Lunarní Tygr- 1/2 Oz - strieborná minca

Materiál: striebro

Ryzosť: 999/1000

Hmotnosť: 15,55 g

Mintage: 10000

Viac detailov

50,00€

SkladomNajnižšia cena za posledných 90 dní bola

História ceny

Lunarní Tygr- 1/2 Oz - strieborná minca

Ceny investičných produktov zlata a striebra sa odvíjajú od cien týchto kovov na svetových trhoch a od pohybu výmenných kurzov. Naše ceny sa aktualizujú automaticky raz za hodinu. Aby sme vám uľahčili nákupy, poskytujeme vám históriu cien jednotlivých produktov..

×

Detaily

Čínsky Nový rok a ich tradičný lunárny kalendár je samozrejme veľkou udalosťou v Číne, ale oslavuje ho aj mnoho ďalších ľudí po celom svete. V skutočnosti mnohé mincovne ponúkajú nejaké časové mince s lunárnou tematikou. Tu zobrazený exemplár bol razený Kráľovskou austrálskou mincovňou. Tento kus je technicky mincou, pretože má štatút zákonného platidla, hoci má tvar malého obdĺžnikového ingotu. Tento jedinečný kúsok bol razený pre rok 2022 s dizajnom Rok tigra. 

Táto obdĺžniková minca v tvare ingotu je vyrobená z čistého striebra 0,999 a váži 1/2 trójskej unce.
Mincovňa je obmedzená na maximálne 10 000 kusov.
Táto minca sa dodáva s originálnou kapsulou a škatuľou Mint.

Opačná strana: Skalnatá plocha a borovicové vetvy boli zahrnuté aj do návrhu na tejto strane. Zadná strana ukazuje tigra, ktorý opatrne zostupuje dole do skalnatej oblasti. Tento dizajn je označený ako "ROK TIGRA" a obsahuje aj čínsky symbol tigra.

Táto minca je stále v stave GEM Brilliant Uncirculated, čo je rovnaký stav, v akom bola, keď opustila Kráľovskú austrálsku mincovňu. Tento nádherný bar so zákonným platidlom je chránený originálnou kapsulou a škatuľou Mint.