Valcambi SA - Philoro 50x1g - Investičný zlatý zliatok

2031

Nový produkt

Valcambi SA - Philoro 50x1g - Investičný zlatý zliatok


Výrobca: Philoro
Krajina pôvodu: Rakúsko / Švajčiarsko
Hmotnosť: 50g (50x1g)
Rýdzosť: 999,9 AU

Viac detailov

3 247,68€

SkladomNajnižšia cena za posledných 90 dní bola

História ceny

Valcambi SA - Philoro 50x1g - Investičný zlatý zliatok

Ceny investičných produktov zlata a striebra sa odvíjajú od cien týchto kovov na svetových trhoch a od pohybu výmenných kurzov. Naše ceny sa aktualizujú automaticky raz za hodinu. Aby sme vám uľahčili nákupy, poskytujeme vám históriu cien jednotlivých produktov..

×

Detaily

Zlaté zliatky Philoro vyrábajú výrobcovia certifikovaní LBMA (Valcambi, Heimerle&Meule].
Zabezpečenie vašej investície je pre nás veľmi dôležité. Zlaté zliatky Philoro majú jedinečné bezpečnostné prvky, ktoré chránia drahé kovy pred akoukoľvek manipuláciou. Logo Philoro zaručuje vysoký štandard zlatých zliatkov.

Všetci výrobcovia, ktorí vyrábajú Philoro zliatky, dodržiavajú program zodpovedného sourcingu LBMA (London Bullion Market Association). Valcambi S.A. je certifikovaným výrobcom podľa zoznamu dobrých dodávok LBMA. Svedčí o tom aj značka hute „CHI - ESSAYEUR FONDEUR“ na zlatej lište.

Kvalita zliatkov zodpovedá najvyšším medzinárodným štandardom. Každá lišta má certifikát, ktorý zaručuje autentickosť, pôvod a kvalitu.

Ťažba a spracovanie zlata pre vlastné výrobky philoro podliehajú najvyšším ekologickým a sociálnym štandardom. Certifikácia zaručuje kupujúcemu eticky správny rámec pre pracovníkov a životné prostredie.

Výrobca Valcambi je najväčšou švajčiarskou rafinériou vzácnych kovov a zároveň jednou z najväčších vo svete. Rafinéria sa nachádza na juhovýchode Švajčiarska.
Zakladatelia Valcambi patrili medzi skupinu súkromných švajčiarskych investorov, ktorí mali záujem o obchod s drahými kovmi viac ako 50 rokov. Dnes je Valcambi plne vlastnená spoločnosťou Global Gold Refineries Ltd (GGR) so sídlom vo Švajčiarsku.

V priebehu svojej 56-ročnej histórie sa Valcambi zamerala výhradne na rafináciu drahých kovov. Úspech a povesť tejto spoločnosti sú založené na jej filozofii zostať verná svojim zamestnancom, klientom a odvetviu, ktorému dominuje. Spoločnosť Valcambi vyrába zliatky aj pre popredné švajčiarske banky, medzi ktoré patrí napr. Credit Suisse.

Najstaršia nemecká rafinéria zlata a striebra predstavuje Heimerle + Meule bola založená v roku 1845 v Pforzheime (miestne známom ako Zlaté mesto) a vyvinula sa tak, aby sa stala jedným z popredných end-to-end dodávateľov na trhu spracovania drahých kovov. Zliatky zodpovedajú certifikácii LBMA.