Argor-Heraeus investiční zlatý slitek 50 Gramů Zväčšiť

Argor Heraeus 50g - Investičná zlatá tehlička

86110050

Nový produkt

Argor Heraeus 50g - Investičná zlatá tehlička

Hmotnosť: 50 g

Materiál: AU 999.9/1000

Viac detailov

3 173,18€

SkladomNajnižšia cena za posledných 90 dní bola

História ceny

Argor Heraeus 50g - Investičná zlatá tehlička

Ceny investičných produktov zlata a striebra sa odvíjajú od cien týchto kovov na svetových trhoch a od pohybu výmenných kurzov. Naše ceny sa aktualizujú automaticky raz za hodinu. Aby sme vám uľahčili nákupy, poskytujeme vám históriu cien jednotlivých produktov..

×

Detaily

Krajina pôvodu: Švajčiarsko

Mincovňa: Argor Heraeus SA

Argor-Heraeus S.A. je švajčiarska firma založená v roku 1961 so sídlom v meste Mendrisio. Zameriava sa predovšetkým na rafináciu vzácnych kovov - zlata, striebra, platiny a paládia. Patrí medzi popredných svetových spracovateľa vzácnych kovov. Ročne spracuje až 400 ton zlata.

Každá zlatá tehlička Argor-Heraeus má svoj certifikát a je opatrená unikátnym výrobným číslom. Zodpovedajú tiež londýnskemu štandardu Good Delivery (LBMA) a sú preto bez problémov akceptované na všetkých trhoch. Tehličky od 1g do 100g hmotnosti sú razené a sú zatavené v ochrannej fólii. Certifikačné údaje sú súčasťou balenia. Najmä tehličky v hodnote 1 g - 20 g sú vhodné ako darček k akejkoľvek príležitosti. Zlaté tehličky od 250g do 1000g sú liate a dodávajú sa voľne, certifikát k nim priložený papierový vo formáte A6.

Na lícnej strane každého zliatku sú vyrazené nasledujúce údaje: logo výrobcu, krajiny pôvodu, hmotnosť, rýdzosť, punc a výrobné číslo. Vyššie spomenuté informácie sú uvedené tiež na samostatnom certifikáte, ktorý je rafinérie dodávaný až od hmotnosti 250g. Zlaté tehličky Argor-Heraeus sa vyrábajú z rýdzeho zlata 24 karátov. V číselnom vyjadrení je rýdzosť 999.9 / 1000.